Ala ma kota, a sypialnia pościel

 

Sypialnia – miejsce, które służy przede wszystkim do odpoczynku po ciężkim dniu. Sypialnia to miejsce wyciszenia. Wygodne łóżko z dobrze wyprofilowanym materacem, a do tego pościel – miękka, lekka i przyjemna w dotyku, która poza funkcją użytkową będzie cechowała się estetyką, dzięki spełnianiu funkcji dekoracyjnych czy ozdobnych. Hitem ostatnich sezonów stały się kocie motywy, które na dobre zagościły na rynku reklamowym i niczym wirus przeniknęły do obszaru kultury internetowej oraz konsumpcyjnej.

Kocie swawole – pościel 3D

Koty były czczone już w czasach starożytnego Egiptu. Mieszkańcy krainy piramid wierzyli w kocią boginię, która była uważana za symbol płodności, potomstwa, domu i radości. Kocie motywy powróciły ze zdwojoną siłą do świata reklamy i konsumpcji, głównie za sprawą popularyzacji memów internetowych z wizerunkiem tzw. Grumpy Cat. Pościel 3D z wizerunkiem amerykańskiej kotki z marudnym wyrazem pyszczka, znajdziecie tutaj. Kocie swawole ukazywane pod postacią tekstyliów sypialnianych urozmaicają nasze wnętrza swoją formą, dodając im nowoczesnego wyglądu i wyróżniając na tle monotonnych sypialni.

Pościel 3D, czyli realność widoczna gołym okiem

Pościel 3D charakteryzuje się widoczną realnością postaci oraz krajobrazów, jakie zostają na niej umieszone. Dzięki zastosowaniu takiej faktury, pościel 3D stała się hitem sprzedażowym ostatnich sezonów, pełniąc przede wszystkim funkcje dekoracyjne i ozdobne. Motywy zwierzęce oraz motywy natury w pościelach 3D są jednymi z najczęściej wybieranych dekoracji użytkowych. Szczególnie polecane do pokoi dziecięcych – jako element wyciszenia oraz panujących trendów. Pościel 3D będzie idealnym rozwiązaniem dla miłośników realistyczności w sypialni.