Artystyczna biżuteria w prezencie

 

Urodziny to doskonały moment, by sprawić komuś przyjemność.  Jeśli naszym jubilatem jest mama, babcia, siostra, żona lub przyjaciółka doskonałym wyborem będzie artystyczna biżuteria jaką oferuje Dorota Kos. Bransoletka, wisiorek czy kolczyki to doskonały pomysł na prezent dla bliskie nam kobiety. I chociaż część osób uważa, że nawet artystyczna biżuteria nie jest pomysłem kreatywnym, to w efekcie okazuje się, że trafionym. A o to przecież głównie chodzi!

Artystyczna biżuteria z rumiankiem

Jak zaznacza autorka biżuterii Dorota Kos, jej kolekcja RUMIANKI powstała w wyniku wnikliwej obserwacji rośliny. Piękne regulowane bransoletki, wisiorki, długie kolczyki i pierścionki to kwintesencja artystycznej biżuterii. Lśniąco białe koszyczki kwiatowe stały się inspiracją dla stworzenia głównego ornamentu kolekcji. Delikatne płatki zostały ręcznie uformowane na wzór charakterystycznego odgięcia, któremu ulega kwiat w miarę zbliżania się nocy. Subtelne polerowanie faktury wyzwala odbicia światła, potęgując wrażenie ruchu. Ta oryginalna artystyczna biżuteria ma ponadto pewien przekaz. Rumianki bowiem to symbol energii w przeciwnościach losu, zmagania się ze złem, optymizmu i równowagi. 

 

Coś dla niezdecydowanych

Jeśli nie wiemy jaką artystyczną biżuterię wybrać warto rozważyć kupno bonu  upominkowego. Wiele osób uważa, że jest on gwarancją udanego prezentu. Decydując się na kartę podarunkową spada ryzyko wybrania nietrafionego upominku, który nie spodoba się naszej mamie, babci, siostrze, dziewczynie czy przyjaciółce. Bon upominkowy to podarowanie bliskiej osobie możliwości wyboru prezentu zgodnie z jej gustem, preferencjami, marzeniami czy aktualnymi potrzebami. Wśród wielu sklepów również sklepy jubilerskie wprowadziły możliwość zakupu karty upominkowej o różnej wartości pieniężnej. Tym śladem podążyła również Dorota Kos i za pośrednictwem jej strony internetowej www.dorotakos.com można kupić voucher upominkowy na dowolną artystyczną biżuterię