Niepowtarzalny złoty Ford Mustang

Jest wiele okazji, by wynająć samochód. Ślub, sesja zdjęciowa, studniówka, firmowy event, bankiet czy urodziny. Jest również wiele samochodów, które oferowane są przez rożnego rodzaju firmy. Wybierać można wśród rozmaitych modeli, począwszy od tych w stylu retro, aż po bardzo nowoczesne. Nietuzinkowym jest niezaprzeczalnie oferowany przez firmę Goldencars zloty Ford Mustang!

Trochę historii

Losy Forda Mustanga rozpoczynają się 17 kwietnia 1964 roku. W tym dniu, podczas targów w Nowym Jorku, obecnie światowej sławy koncern motoryzacyjny Ford, oficjalnie zaprezentował pod tą nazwą swoje auto sportowe. Z uwagi na idącą w parze atrakcyjną cenę samochodu, szybko zyskał on popularność wśród klientów. Już pierwszego dnia złożono 20 tysięcy zamówień na ten model. Szybko zatem charakterystyczne logo w postaci galopującego konia znalazło się wśród grona najbardziej rozpoznawalnych znaków firmowych na świecie. Wraz z upływem lat tworzono kolejne modele i edycje kultowego auta – po Mustangu I produkowano generację II, III, IV i V. Od 2014 roku wychodzą najnowsze wersje tego samochodu. Kolejne modele ulepszane zarówno pod względem technicznym, technologicznym, jak również wizualnym.

Popularny po dzień dzisiejszy

Ford Mustang postrzegany był jako istotny element popkultury. Zdecydowanie dało się zauważyć, że był to samochód inny niż wszystkie te, które spotkać można było wówczas na ulicach Stanów Zjednoczonych. Obecnie można go zobaczyć na torach wyścigowych, w filmach i różnego rodzaju sesjach zdjęciowych. Ford Mustang obecny jest również wśród dziecięcych zabawek w postaci miniaturek dla najmłodszych. Z kolei za pośrednictwem strony internetowej www.goldencars.com.pl zadowoleni będą również dorośli, gdyż mogą oni wypożyczyć ten niezwykły samochód np. na swój ślub czy urodziny.